Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

KONTAKTY


Naše výhody


  • Férové jednání
  • 10 let zkušeností
  • Prověřené produkty
25.10.2021

Montáž tažného zařízení

Tažná zařízení umožňují majiteli automobilu převést náklad z bodu A do bodu B, což se může hodit jak u vozů užitkových, tak osobních.

U nás si vyberete se široké nabídky kvalitních tažných zařízení za tu nejlepší cenu! Zároveň vám rádi poradíme, které tažné zařízení je pro váš automobil nejvhodnější - vybírat můžete z celé řady modelů.

Prvním krokem je výběr vhodného tažného zařízení pro váš vůz, tím druhým jeho montáž.

Kompletní služby včetně montáže

Naše společnost pro vás zajistí prodej, poradenské služby a zprostředkuje následnou montáž tažného zařízení v našem partnerském autoservisu pro klienty z Krnova a okolí. Doba montáže se pohybuje v rozmezí 3 - 6 hodin (záleží na typu vozidla a volbě elektroinstalace), průměrná cena montáže činí 3.000 Kč.

V rámci spolupráce s partnerským autoservisem vám nabízíme kompletní služby a vašemu vozidlu na míru. Garantujeme rychlé a kvalitní provedení za výhodnou cenu. Tažná zařízení (TZ) jsou montována včetně elektroinstalace, a to dle parametrů daného vozu a tažného prvku, který si zvolíte. Ať si vyberete kterýkoliv typ uchycení TZ (čep na šrouby, přírubový čep, bajonetový čep) - montáž bude provedena odborně a citlivě, a to bez zbytečných zásahů do konstrukce a nárazníku takovým způsobem, aby nové tažné zařízení bylo funkční a přesně pasovalo.

Montujeme produkty od osvědčených výrobců, kteří mají potřebnou homologaci a atesty.

Benefity montáže u profesionálů:

U nás vyberete, u našeho partnerského autoservisu vám tažné zařízení namontují. 

VAŠE POLYCHROMA - autodíly a doplňky 


Montáž tažného zařízení