Ochranné rámy objednané po 5.12.22. budou vzhledem k vyčerpání kapacity výroby expedovány až v průběhu ledna 2023. 
Děkujeme za pochopení.

Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

KONTAKTY


Naše výhody


  • Férové jednání
  • 10 let zkušeností
  • Prověřené produkty

OSVĚTLENÍ


Být na silnici vidět je velmi důležité, a to nejen dle legislativy. Mít dobrá a funkční světla platí i pro přívěsy, které jsou nedílnou součástí vaší automobilové soupravy. Špatně viditelný přívěs může hlavně v šeru a ve tmě způsobit nepříjemnosti. Předejděte jim tak, že správně osvětlíte nejen svůj automobil, ale také tažený přívěs. Světla na přívěsný vozík je dnes standardem. Nepodceňujte přípravu před jízdou a každé světlo, blinkr i zpátečku zkontrolujte. Řidiči za vámi se orientuje právě dle světel na přívěsném vozíku.

Osvětlení pro přívěsy

V naší nabídce najdete několik druhů světel pro přívěsné vozíky. Zadní světla jsou velmi důležitá vzhledem k orientaci na silnici. Nezapomeňte svůj přívěs vybavit také obrysovýma světlama, odrazkami, funkčními mlhovkami, které řada řidičů podceňuje nebo couvacím světlem.

Jestliže váš přívěs potřebuje renovaci, nabízíme také kompletní elektroinstalace nebo náhradní kryty světel v případě, že dojde k poškození namontovaného světla na vašem přívěsném vozíku.

S námi budete vidět

Jako účastník provozu musí být osvětlen jak váš vůz, tak váš přívěsný vozík. Řada řidičů hlavně u vozíků světla podceňují, častokrát ani nepropojují kabel se svým automobilem, takže další účastníci provozu netuší, jakým směrem se vydáte, nedokáží předvídat. Nejjednodušším řešením je být dobře osvětlen za každé situace. Světla na přívěsný vozík od nás jsou kvalitní a navíc za nejlepší ceny na trhu.

V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Naši odborníci vám poradí, jak nejlépe vybavit svůj přívěs o světla či odrazky. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, a proto se k nám celá řada z nich rádo vrací. Chcete mezi ně patřit i vy? Navštivte naši prodejnu v Krnově. Budeme se těšit na vaši návštěvu.