DOVOLENÁ
Vážení zákaznící, obchodní prtneři
Dovolujeme si Vás informovat na plánovanou letní dovolenou, která proběhne v termínu od 26.7. do 13.8.2021. V tomto termínu bude naše provozovna uzavřena. Veškeré objednávky, telefonické a písemné dotazy začneme vyřizovat od 16.8.21.
V tomto termínu můžete u všech Vašich objednávek uplatnit slevu ve výši 5% při zadání kódu DOVOLENA2021

Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

KONTAKTY


Naše výhody


  • Férové jednání
  • 10 let zkušeností
  • Prověřené produkty

Podmínky ochrany osobních údajů

Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.

Prodejce Polychroma s.r.o. je oprávněn od kupujícího požadovat některé osobní údaje za účelem vedení jejich evidence, vedení jejich uživatelských profilů a plnění sjednaných povinností prodejcem. Předání těchto osobních údajů není povinné, bez něj však nemusí být možné poskytnutí služby kupujícímu, který je prodejci odmítne předat.

Pro realizaci obchodní transakce je vyžadováno jméno (případně jméno firmy, IČ a kontaktní osobu), adresa (fakturační a případně dodací), telefonní a mailový kontakt. Dále pak evidujeme Vaše obchodní transakce u nás.

Údaje uvedené v rámci objednávky v zadaném rozsahu jsou zpracovávány po dobu trvání existence uživatelského účtu nebo do doby vyřízení všech objednávek, podle toho, která z uvedených událostí trvá déle.