Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

KONTAKTY


Naše výhody


  • Férové jednání
  • 10 let zkušeností
  • Prověřené produkty

MAZIVA

Správná údržba vašeho vozu zahrnuje mnoho důležitých kroků a výměna maziv patří bezpochyby mezi ně. Dobrý motorový olej a ostatní maziva jsou totiž klíčové pro spolehlivý a bezproblémový provoz vašeho auta.


Kvalitní maziva pro váš automobil

Motorové oleje jsou jedním z nejdůležitějších maziv. Musí mít správnou viskozitu a být vybrány s ohledem na typ vašeho vozu. Nabízíme širokou škálu kvalitních motorových olejů od renomovaných značek jako Mobil, Castrol, Shell, Valvoline a další. Vybírat můžete z různých viskozit a specifikací, jako jsou SAE 5W-30, 10W-40, 15W-50 a další.

Pro spolehlivý chod vašeho vozidla nezapomeňte vyměnit také převodové oleje, které chrání převodovku a prodlužují její životnost. Nabízíme převodové oleje pro manuální a automatické převodovky.

Plastická maziva jsou určena pro mazání kloubových částí vozu, jako jsou třeba kuličková ložiska. Chrání je před opotřebením a zlepší celkovou funkci auta.

Kontaktujte nás

Prodejcům autodílů, servisům a výrobcům vozidel poskytujeme výrazné slevy. Potřebujete poradit s výběrem správného maziva pro váš automobil? Rádi vám pomůžeme. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.