Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

KONTAKTY


Naše výhody


  • Férové jednání
  • 10 let zkušeností
  • Prověřené produkty

ČISTIČE A ODMAŠŤOVAČE

Nabízíme celou řadu produktů určených pro účinnou péči o exteriéry a interiéry vozidel. Poskytujeme kvalitní přípravky na čištění exteriérů aut, odmašťovače, čističe disků, čističe motorů a čističe do klimatizace, které vám pomohou udržovat vaše vozidlo v optimálním stavu.


Čističe exteriérů vozidel 

Pro perfektní vzhled vašeho vozu nabízíme špičkové čističe určené pro exteriéry vozidel. Široká škála přípravků na čištění exteriérů aut zahrnuje speciální produkty pro lakování, nárazníky a ostatní exteriérové plochy. Důkladným čištěním obnovíte lesk a čistotu povrchu vašeho vozidla.

Čističe interiérů vozidel

Pro pohodlné a čisté prostředí ve vašem voze máme k dispozici mnoho čističů interiérů vozidel. Všechny nabízené produkty jsou navrženy pro účinné odstranění nečistot, skvrn a pachů v interiéru. Vše od čisticích prostředků pro sedadla po osvěžovače vzduchu.

Odmašťovače a speciální čističe

Pro ty nejnáročnější čištění nabízíme odmašťovače a čističe speciálně určené pro diskové brzdy, motory a klimatizační systémy vozidel. Účinně odstraňují nečistoty a usazeniny, což přispívá k dlouhodobému optimálnímu fungování těchto důležitých částí vozidla.

Kontaktujte nás

Prodejcům autodílů, servisům a výrobcům vozidel poskytujeme výrazné slevy. Potřebujete poradit s výběrem vhodných čističů a odmašťovačů pro váš automobil? Rádi vám pomůžeme. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.