Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

KONTAKTY


Naše výhody


  • Férové jednání
  • 10 let zkušeností
  • Prověřené produkty

PŘÍVĚSNÉ VOZÍKY


Rychlá a bezpečná přeprava z místa na místo, rychle nasaditelný, snadno ovladatelný a vhodný pro jakýkoliv typ nákladu díky různým konstrukčním možnostem. Přívěsné vozíky od nás překvapí svou flexibilitou. Nabízíme jednonápravové nebo vícenápravové přívěsné vozíky, připojené k nákladním vozidlům, autobusům, traktorům nebo osobním a užitkovým automobilům. V nejjednodušším provedení se jedná o otevřené nebrzděné přívěsy pro osobní automobily s celkovou hmotností 750 kg. Kromě tohonabízíme řadu speciálních provedení pro rekreační a komerční použití.

Přívěsy pro bezpečnou přepravu

Naše přívěsné vozíky jsou oblíbené pro všestranné použití a jsou vybaveny jednoduchými spojkami a snadno připojitelnými konektory pro blinkry a brzdová světla. Veškeré spojování a rozpojování tak provedete rychle. V naší nabídce najdete konstrukční typy pro téměř všechny hobby potřeby. Výběr správného přívěsu však závisí nejen na požadovaném použití, ale také na dostupném tažném vozidle. Informace o příslušném přípustném zatížení přívěsu naleznete v dokladech k vozidlu. Při provozu přívěsu je navíc třeba brát v úvahu zákonné předpisy pro přívěsy týkající se brzd, hmotnosti a rychlostních limitů. Pokud vozidlo není standardně vybaveno závěsem pro přívěs, lze jej kdykoli dodatečně namontovat. Odnímatelná zařízení, která nabízejí někteří výrobci, mohou být obzvláště praktická.

Přívěsy pro komerční použití

Pro komerční využití přívěsů mimo vlastní logistiku nabízejí výrobci přívěsných vozíků řadu různých provedení. Ty jsou vhodné pro cestovní kanceláře, které mohou pro své autobusy používat přívěsy pro přepravu dalších zavazadel nebo sportovní vybavení. Zahradnické firmy používají přívěsy k přepravě malých traktorů nebo žací techniky. Naše přívěsné vozíky se uplatní také ve stavebnictví pro přepravu materiálu a podobně.

Kontaktujte nás

Nevíte si rady s výběrem správného přívěsného vozíku? Kontaktujte nás a rádi vám vaše dotazy zodpovíme. Přívěsný vozík připravíme na míru vašim potřebám, můžete také zvolit přívěsný vozík s plachtou nebo bez. Těšíme se na vaši návštěvu.