Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

KONTAKTY


Naše výhody


  • Férové jednání
  • 10 let zkušeností
  • Prověřené produkty

ROLETY A VÍKA

Rolety a víka jsou skvělým doplňkem pro váš automobil s korbou. Umožní vám maximálně využít prostor vašeho auta a udržet v něm pořádek. Rolety na zavazadla jsou ideální pro cestování s rodinou nebo na dovolenou, kde máte více zavazadel nebo nákupů. Víka na nákladní prostor vám zase pomohou chránit vaše věci před nečistotami nebo krádeží. Navíc jsou vysoce kvalitní a odolné, takže vydrží i při náročných podmínkách.


Kvalitní rolety a víka

V naší nabídce najdete rolety a víka různých rozměrů a velikostí, které padnou vašemu autu jako ulité. Vybírat můžete z rolet a vík pro pick-upy a SUV Mitsubishi, Ford Raptor, Ranger, Volkswagen Amarok, Isuzu, a dalších doplňků a příslušenství. V případě, že nenajdete vámi požadovaný díl, kontaktujte nás a pomůžeme vám dohledat poklice přímo pro váš automobil.

Kontaktujte nás

Prodejcům autodílů, servisům a výrobcům vozidel poskytujeme výrazné slevy. Potřebujete poradit s výběrem správné rolety nebo víka pro váš automobil? Rádi vám pomůžeme. Pro více informací nám zavolejte na telefonní číslo +420 591 140 812, nebo napište e-mail na adresu info@polychroma.cz.