Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

KONTAKTY


Naše výhody


  • Férové jednání
  • 10 let zkušeností
  • Prověřené produkty

OSTŘIKOVAČE

Směsi do ostřikovačů

Směs do ostřikovačů je důležitou součástí výbavy každého automobilu. Slouží k čištění čelního skla a světlometů od nečistot, prachu, hmyzu a dalších nežádoucích znečištění. V zimě navíc zabraňuje zamrzání vody v nádržce ostřikovačů.


Vody do ostřikovačů

V létě můžete použít vodu do ostřikovačů, která má mrazuvzdornost do -5 °C. Letní směsi jsou ideální pro využití v létě, kdy mohou být teploty i velmi vysoké. Letní směs je navíc obohacena o přísady, které zlepšují čisticí schopnosti ostřikovačů. Pokud byste ji však použili v zimě, může zamrznout a poškodit nádržku ostřikovačů nebo ostřikovače samotné. Pro tento účel existují zimní směsi do ostřikovačů.

Zimní směs do ostřikovačů má mrazuvzdornost až -40 °C. Je tedy ideální pro použití v zimě, kdy teploty mohou klesnout pod bod mrazu. Zimní směs je obohacena o přísady, které zabraňují zamrzání vody v nádržce ostřikovačů a usazování vodního kamene.

Kapaliny do ostřikovačů máme v různě velkých baleních

Pokud máte malý vůz, postačí vám kapalina do ostřikovače v objemu 1 litr nebo 5 litrové balení. Pokud máte naopak velký vůz nebo používáte ostřikovače často, je vhodnější volit kapalinu do ostřikovače v 10 litrovém nebo 25 litrové balení.

Jak vybrat směs do ostřikovačů

Při výběru směsi do ostřikovačů je důležité zohlednit následující faktory:

Tipy pro používání směsi do ostřikovačů