Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

KONTAKTY


Naše výhody


  • Férové jednání
  • 10 let zkušeností
  • Prověřené produkty

OPEL

Hledáte ochranný rám na vaše auto? V naší nabídce najdete přední ochranné rámy všech typů a velikostí. Ochranný nerezový rám zpevní konstrukci vašeho automobilu a zároveň přidá na atraktivitě vašeho vozu.


Design, který si váš vůz zaslouží

Chcete dodat vašemu vozu robustní vzhled? Pak zvolte přední ochranný rám se zuby nebo ochranné rámy s plechem, které poskytují vyšší odolnost proti poškrábání a menším nárazům. Pro ještě větší ochranu doporučujeme ochranné rámy s příčkou a pokud upřednostňujete čistý a elegantní design, pak jsou přední ochranné rámy bez příčky ideální volbou. Pro drsnější jízdu jsou vhodné ochranné rámy pod nárazník, které zajišťují ochranu při jízdě v náročnějším terénu.

Pro boční ochranu vašeho OPELu nabízíme boční nášlapy v různých provedeních a pro kompletní ochranu zadní části vozidla nabízíme zadní ochranný rám pod nárazník. Tento ochranný rám poskytuje výraznou ochranu zadní části vozu při nárazech, což přispívá k bezpečnosti a ochraně vašeho OPELu.

Ochranné rámy pro OPEL jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, která zajišťuje odolnost proti korozi a dlouhou životnost. Jejich montáž je velmi snadná.